Call 09357772233 - 09357773322
منو

راه های ارتباط جهت مشاوره:

تلفن تماس: 09357773322

کلیک جهت تکمیل فرم مشاوره تلفنی رایگان

تولید محتوا

چرا تولید محتوا برای کسب و کار شما مهم است؟
تولید محتوا یک سیستم یا ابزاری کمکی برای کسب و کار است که می‌تواند به اهداف کسب و کار شما به‌طور مستقیم و غیرمستقیم کمک کند. یکی از اصلی‌ترین اهداف تولید محتوا، ایجاد اطلاعات برای مخاطب است تا از طریق اطلاعات ارائه شده و ایجاد آگاهی، فروش محصولات یا خدمات به مشتریان صورت پذیرد. نمی‌توان تأثیرات بسیار زیاد تولید محتوا در سئو سایت را نادیده گرفت و می‌توان تولید محتوا را مهم‌ترین ابزار برای سئو سایت دانست. تولید محتوا می‌تواند یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی باشد، زیرا محتوای باکیفیت مخاطب را جذب خود می‌کند و این امر باعث می‌شود تا سایت شما روزبه‌روز پربیننده‌تر شود و مخاطبان آن نیز مخاطب واقعی و وفادار باشند. ازاین‌رو هم در سئو سایت و هم در شناخته شدن سایت بسیار مؤثر خواهد بود.
وقتی محتوای باکیفیت و به‌روز در سایت شما قرار گیرد سایت شما به‌عنوان یک سایت مرجع شناخته می‌شود و اعتماد به این سایت بیشتر می‌شود. همچنین در چنین شرایطی وفاداری مشتریان به شما افزایش پیدا می‌کند. محتوای باکیفیت سبب می‌شود تا در جست‌وجوی گوگل در جایگاه بالاتری قرار بگیرید و وقتی این محتوا به‌صورت رایگان در اختیار مخاطب قرار گیرد او سایت شما را از طرق مختلف به افراد دیگر معرفی می‌کند و این سبب شناخته شدن بیشتر برندتان خواهد شد.

در ادامه انواع مدل های تولید محتوا معرفی خواهد شد.

 محتوای سئو محور

این محتواها شامل مقالاتی با موضوعات مرتبط به کسب و کار مشتریان محتوا، توضیح محصول و همچنین پست وبلاگ در زمینه درخواستی مشتریان محتوا است که در مقیاس 900 تا 1100، 1800 تا 2000 و 2600 تا 2800 کلمه قابل تولید هستند. البته در مواردی خاص مانند توضیح محصول، اندازه محتواها بین 500 تا 700 کلمه می‌تواند متغیر باشد. این محتوا کاملاً سئو محور تولید می‌شود و هدف آن آموزش به مخاطبان و افزایش رتبه سئو است.

محتوای تألیفی
این محتوا توسط نویسنده‌های متخصص آن حوزه تألیف می‌شود و اندازه آن متناسب با موضوع است. محتوای تألیفی علاوه بر موضوعات تخصصی می‌تواند در زمینه‌های اطلاع‌رسانی، تمایزات کسب و کار و بیان رویدادها باشد. هدف محتوای تألیفی ارائه و انتقال یک موضوع خاص به مخاطب بوده و می‌توان این محتواها را در قالب مقاله سئو محور نیز ارائه کرد.

رپورتاژ
مقالات خبری که در سایت‌های مختلف و پربازدید منتشر می‌شود و معمولاً بین 600 تا 800 کلمه است. کیفیت رپورتاژ تأثیر بسیار زیادی روی مخاطبان دارد زیرا یک رپورتاژ قوی می‌تواند مخاطب را مجاب کند تا آن محتوا را به‌صورت کامل مطالعه کند و از لینک‌های پیشنهادی آن بازدید کند. بازدید بالا از لینک‌های موجود در رپورتاژ سبب افزایش رتبه سئو سایت می‌شود.

اینفوگرافیک
محتوای تصویری که تأثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد و همچنین ماندگاری این محتوا در ذهن افراد بیشتر است. تصاویر و متون این محتوا به‌صورت منحصربه‌فرد برای مشتریان طراحی می‌شود.

از جمله ویژگی های تولید محتوا توسط گروه یومینت 

- تولید محتوای باکیفیت و منحصربه‌فرد
- استفاده از منبع معتبر و ذکر آدرس دقیق آن منبع(برای موضوعات عمومی غالب منابع بین‌المللی می‌باشند)
- تولید محتوا توسط نویسندگان باتجربه و متخصص
- زمان‌بندی دقیق و تحویل به‌موقع محتواها
- ارائه مقدمه و جمع‌بندی در مقالات
- ویراستاری تخصصی
- ارائه جدول شناسنامه محتوا (اطلاعات تخصصی سئو)
- صرفه‌جویی در منابع مالی
- ارائه خلاصه محتوا برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی
- استفاده از حداقل 2 تصویر در محتوا
- استفاده از لنگر متنی در مقاله و نمایش قسمت‌های مهم محتوا در آن
- رعایت کامل استانداردهای سئو و اصول نگارش
- تألیف رپورتاژ مناسب با تیتر جذاب 
- بیان مفاهیم از طریق محتوای گرافیکی جذاب و سریالی (اینفوگرافیک)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره تماس 09357772233 در ارتباط باشید.

شاید یک تماس تلفنی، اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهد

ما آماده تماس و ارائه مشاوره رایگان در حوزه بازاریابی دیجیتال به شما هستیم

 دریافت مشاوره رایگان

ارتباط با ما

برای مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید

Google+